ÖVRIGT / Diverse / Tvättställ 10849343
nr 1084 9343
Tvättställ
+ handfat + kanna, emalj, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:37:02
150 kr
250 kr
300 kr